9.B - STRAŠSPANÍ

Strašspaní je každoroční akce naší třídy. Jsme deváťáci, tzn. již čtvrtým rokem jsme spali v období halloweenu ve škole. V minulých letech jsme spaní spojili se stezkou odvahy. V šesté třídě to bylo na městském hřbitově, v sedmičce v budově noční školy a v osmičce na Křižáku.  Letos jsme starší a už se ničeho nebojíme, tak jsme vyrazili jen na radnici. Z městské věže jsme se podívali na noční Hustopeče a po cestě udělali zajímavé fotky. Ve třídě jsme si společně zahráli různé hry, povečeřeli dobroty od maminek a babiček a po večerce jsme se snažili usnout.  Šlo to hůř než doma. Kolem nás fůra kamarádů a signál wifi…..

Ráno jsme se snažili dojíst všechny dobroty. Nepodařilo se, zbylo nám ještě na svačinu. Škoda, že letos to už bylo naposledy. Někteří ale chtějí přijít i příští rok, tak uvidíme.