Obrovský úspěch našich druháků a osmáků v kopané a přehazované na School cupu v Brně

ŠAMPIONI!

Ve čtvrtek 23.5. se v TCM v Brně konal School Cup pro 2.ročník ZŠ. Naši druháci se utkali proti hráčům ze 4 základních škol. Jelikož se na poslední chvíli jedna škola odhlásila, hrálo se každý s každým dvoukolově.

Naši malí reprezentanti díky výborným až dechberoucím výkonům nepoznali hořkost porážky a odjeli domů se zlatými medailemi na krku. Vraceli se tedy se zpěvem vítězné písně VYSOKÝ JALOVEC!

Na úspěch druháků navázali druhý den naši osmáci s dopomocí několika spolužáků ze sedmičky - společně získali po výborném výkonu taktéž první místo.

School Cupu se účastnily i naše devčata, která zde odehrála turnaj v přehazované. Tým sice začal dvěma prohrami, ale poté jeho výkon vygradoval a po sérii tří vítězství dívky získaly celkové třetí místo.

Všem žákům patří velká gratulace. I přes velkou konkurenci škol z celého kraje a páteční nepříznivé počasí udělali žáci naší škole skvělou reklamu.

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.